O NAS

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji i dystrybucji prozdrowotnych soków NFC, syropów, napojów funkcjonalnych w postaci shotów, lemoniad, herbat funkcjonalnych oraz herbat dla dzieci i niemowląt.

Wszystkie nasze produkty opracowywane są przez doświadczonych specjalistów w oparciu o rzetelne receptury. Od lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy dostarczają nam surowce o najwyższej jakości. Dzięki odpowiednim technologiom produkcyjnym, owoce i zioła w naszych produktach zachowują większość właściwości odżywczych. Dbamy o to, aby nasze produkty były naturalne i pełnowartościowe. Nie stosujemy barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.

TRADYCJA
Tradycję cenimy ponad wszystko. Nie jesteśmy jednak zamknięci na nowoczesne rozwiązania. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pod warunkiem, że będą one zgodne z naszą polityką.
AUTENTYCZNOŚĆ
Przejawiająca się poprzez prezentowanie efektów jakościowych i profesjonalnych działań realizowanych przez firmę.
ZDROWIE
Nasze produkty tworzymy z myślą o zdrowiu. Mają dostarczać naszym klientom cennych wartości, które potrzebne są w życiu codziennym.
JAKOŚĆ
Poza wysoką jakością produktów - również jakościowe zarządzanie produktami, przejawiające się we wszelkich aspektach: jakościowy dobór surowców, metod produkcji oraz dystrybucji.
PRODUKCJA SOKU

Jako producent prozdrowotnych produktów, stawiamy na tradycyjne i profesjonalne rozwiązania technologiczne. W procesie produkcyjnym wytwarzamy soki NFC (z. ang. Not from concentrate), które tłoczone są bezpośrednio z owoców. Takie soki, po rozlewie w szklane, brązowe butelki, podlegają pasteryzacji.

SOKI NFC, A INNE SOKI ( zagęszczone / z koncentratu)

W odróżnieniu od innych soków, soki NFC nie są wzbogacane dodatkowymi substancjami czy rozcieńczane wodą. Soki zagęszczone czy koncentraty, po wytłoczeniu owoców, są klarowane substancją pomocniczą (którą często jest żelatyna). Następnie, taki sok zagęszczany jest poprzez usunięcie wody. W takiej postaci, sok jako półprodukt sprzedawany jest do producenta, który (w procesie produkcji wyrobu gotowego) rozcieńcza sok wodą. Taka metoda pozwala obniżyć koszty transportu oraz ceny jednostkowe produktu gotowego, a jednocześnie niekorzystnie wpływa na jakość soku.

ABY ODPOWIEDNIO WYJAŚNIĆ PROCES PRODUKCJI SOKÓW NFC, NALEŻY ZOBRAZOWAĆ SOBIE POSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCYJNE:
SORTOWANIE I MYCIE
Sortowanie ma na celu usunięcie owoców, które nie spełniają naszych wymagań. Następnie staranne umycie owoców z zanieczyszczeń, które ma decydujący wpływ na jakość i trwałość produktu gotowego.
01
<
>
ABY ODPOWIEDNIO WYJAŚNIĆ PROCES PRODUKCJI SOKÓW NFC, NALEŻY ZOBRAZOWAĆ SOBIE POSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCYJNE:
ROZDRABNIANIE
Rozdrabnianie owoców ma na celu porozrywanie komórek, odsłonięcie i zmniejszenie cząstek miąższu w celu nadania mu lekkiej struktury ułatwiającej wyciskanie i odciek soku. Różnego rodzaju związki aromatyczne i barwniki zawarte w skórce można wydobyć przez jej poszarpanie w procesie rozdrabniania.
02
<
>
ABY ODPOWIEDNIO WYJAŚNIĆ PROCES PRODUKCJI SOKÓW NFC, NALEŻY ZOBRAZOWAĆ SOBIE POSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCYJNE:
TŁOCZENIE
Tłoczenie soku odbywa się na prasie. Siła docisku prasy powoduje wyodrębniania się soku od miazgi. Wytłoki owoców usuwane są z prasy, a sok przekazywany jest do rozlewu.
03
<
>
ABY ODPOWIEDNIO WYJAŚNIĆ PROCES PRODUKCJI SOKÓW NFC, NALEŻY ZOBRAZOWAĆ SOBIE POSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCYJNE:
ROZLEW
Kolejnym etapem procesu produkcyjnego jest rozlew do szklanych butelek przy wykorzystaniu profesjonalnych nalewarek.
04
<
>
ABY ODPOWIEDNIO WYJAŚNIĆ PROCES PRODUKCJI SOKÓW NFC, NALEŻY ZOBRAZOWAĆ SOBIE POSZCZEGÓLNE ETAPY PRODUKCYJNE:
PASTERYZACJA
Pasteryzacja to ostatni etap procesu produkcyjnego mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa i trwałości produktu na cały okres przydatności do spożycia.
05
<
>
NASZE CERTYFIKATY
Dbamy o nieustanny rozwój. Z roku na rok nasza firma podlega certyfikacji:
Poświadczający o kompetencjach do produkcji wyrobów ekologicznych.
CERTYFIKAT AGRO BIO TEST
Świadczący o kwalifikacjach firmy w zakresie kontroli procesów produkcyjnych oraz całego łańcucha dostaw surowców – elementu niezwykle ważnego w przetwórstwie owocowo–warzywnym.
DOSTAWCY
Od lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy dostarczają nam surowce o najwyższej na rynku jakości. Długoletnia i profesjonalna współpraca z dostawcami jest dla Nas kluczową wartością, dzięki której z roku na rok rozwijamy nasze portfolio. W sposób odpowiedzialny, uczciwy i partnerski wspieramy i nadal będziemy wspierać regionalnych rolników.
01
<
>