Mamy wiele powodów by świętować. Nie zawsze możemy lub chcemy wznieść toast alkoholem. Dlaczego nie zmienić zwyczaju – nasze soki to bezpieczny zamiennik mocnych trunków. Mają niepowtarzalne smaki – zarówno wytrawne jak i słodkie, piękne kolory, ładne butelki. Wspaniale nadają się na zdrowe toasty. Bawmy się kolorami, smakami, użyjmy wymyślnych kieliszków – przejrzyjcie szafki, kredensy – na pewno znajdzie się coś ciekawego. Na zdrowie!

My do zdrowych toastów polecamy:

SOK NFC Z MALIN 100%

Sok z malin to doskonały wybór dla tych, którzy uwielbiają naturalny smak owoców. Zawiera w swoim składzie wyłącznie maliny, pochodzące ze sprawdzonych upraw na terenie Polski. To smaczny produkt bez dodatku cukru oraz bogactwo witamin i innych składników mineralnych.

SOK NFC Z CZARNEGO BZU 100%

Sok bezpośrednio wyciskany z owoców czarnego bzu. Dzięki bogactwu związków biologicznie czynnych owoce czarnego bzu mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, oraz wpływać na ogólną poprawę odporności organizmu.

SOK NFC Z ARONII 100%

Sok z owoców aronii uzyskany jest poprzez bezpośrednie tłoczenie surowych owoców bez dodatku środków konserwujących. Owoce aronii wykazują silne właściwości przeciwutleniające, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Zapisz się na newsletter!

Informacje o nowościach, promocjach i kodach rabatowych