Mówi się, że czas przygotowań do macierzyństwa to najpiękniejszy okres w życiu. Wiele z nas zastanawia się jak zmieni się dotychczasowe życie, planuje najbliższe miesiącu urządzając pokój dla maleństwa. Kupujemy śpioszki, pieluszki, smoczki. Zdecydowanie warto pomyśleć o zadbaniu o zdrowy start już w pierwszych miesiącach ciąży.

W naszej ofercie Herbi Baby znajdziecie:

Herbatka owocowo-ziołowa dla kobiet w ciąży

Nasza mieszanka owocowo-ziołowa może stanowić doskonałe uzupełnienie codziennej zbilansowanej diety. Herbatka nie zawiera dodatku aromatów i cukrów, co jest niezwykle ważne w naszym codziennym dbaniu o siebie w tym szczególnym czasie.

Herbatka dla niemowląt i dzieci ZIOŁOWA

Jest to starannie dobrana mieszanka owoców i ziół takich jak owoc dzikiej róży, owoc kopru włoskiego czy kwiat rumianku. Do dobroczynnego wpływu tej herbatki pewnie nie trzeba nikogo przekonywać, choć warto wspomnieć, że rumianek w lecznictwie był używany już w starożytnym Rzymie. Za najważniejsze zalety rumianku uważa się je właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne oraz przeciwskurczowe.

Herbatka dla dzieci i niemowląt SPOKOJNY SEN

Ta mieszanka ziołowa wspaniale sprawdzi się w czasie nasz maluszek  nie śpi spokojnie, a powodów do tego jak każda mama wie może być wiele. Pogoda, ząbkowanie, przeziębienia – wszystko to może sprawić, iż zaczynamy szukać metod na poprawę snu. Melisa lekarska, która stanowi 45% zawartości naszej mieszanki  od wieków znana jest z właściwości uspokajających.

Herbatka wspomagająca laktację dla kobiet karmiących

Mieszanka ziołowa do przyrządzania herbatki jako doskonałe uzupełnienie codziennej zbilansowanej diety matek karmiących. Zioła, które składają się na naszą mieszankę to rutwica lekarska, kminek i koper włoski wspomagają laktację. Herbatka nie zawiera aromatów i cukrów.

Herbatka dla dzieci i niemowląt SPOKOJNY BRZUSZEK

Skład tej herbatki to zestaw ziół i owoców dobroczynnie wpływających na przewód pokarmowy.  Nasza herbatka może być stosowana jako codzienne uzupełnienie zbilansowanej diety i dzieci i niemowląt po 6 miesiącu życia.

Herbatka dla dzieci i niemowląt Z ROKITNIKIEM

Propozycja dla dzieci po 9 miesiącu życia, kiedy ważne jest wprowadzanie nowych smaków.

Rokitnik to absolutnie niezwykły krzew, w Rosji nazywany „złotem Syberii” zawiera prawie 200 substancji bioaktywnych, w tym mikroelementy, aminokwasy, antyoksydanty i witaminy.W ziołolecznictwie wspomaga leczenie przeziębień, suchego kaszlu czy chorób układu pokarmowego.

Zapisz się na newsletter!

Informacje o nowościach, promocjach i kodach rabatowych