Współpraca

Jako prężnie rozwijająca się firma, jesteśmy otwarci na różne formy współpracy:

Marki Własne

Premium Rosa oprócz własnych linii produktowych oferuje również produkcję zleconą dla sieci handlowych i innych wytwórców przemysłu spożywczego. Tworzenie marek własnych ( z ang. private labels) stanowi dla nas równie ważne zadanie jak przygotowanie autorskich produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych kontrahentów na najwyższym poziomie.

Naszym partnerom oferujemy profesjonalizm obsługi i wysoką jakość produktów wynikające z doświadczenia w branży spożywczej. Ofertę dostosowujemy indywidualnie do klienta i jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami:

e-mail: [email protected]

tel: 503 301 376

Zostań partnerem

Planujesz rozwój swojej działalności, a produkty Premium Rosa i Nasze Domowe nie są dostępne w Twoim sklepie ? Zostań jednym z naszych Partnerów! Do współpracy zapraszamy sklepy zielarskie, ze zdrową żywnością, apteki oraz sklepy spożywcze. Dzięki obecności naszych produktów w Twoim sklepie zyskujesz możliwość rozwoju i wzbogacenia swojego portfolio o wysokojakościowe produkty.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

e-mail: [email protected]

tel: 516 199 496

Współpraca B2B

Posiadamy specjalistów w zakresie technologii produkcyjnych i logistycznych. Oferujemy usługowy rozlew soków oraz doradztwo związane z opracowaniem receptur produktowych. Przygotujemy ofertę indywidualnie dobraną do Twoich potrzeb i chętnie wesprzemy rozwój Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami jeśli sądzisz, że możemy Ci pomóc:

e-mail: [email protected]

tel: 692 650 313