Sok  – według definicji to produkt, który otrzymujemy z jednego lub większej ilości owoców, może być wzbogacony miąższem. Sok może być wytwarzany z owoców świeżych, mrożonych lub odpowiednio przechowywanych. 


Sok NFC –   to produkt w 100% wytworzony z surowych owoców lub warzyw. W praktyce oznacza to, że nie jest on zrobiony  z koncentratu („NFC – Not From Concentrate”). Sok NFC nie zawiera dodatkowej  wody, cukru czy konserwantów co czyni go najbardziej pożądanym sokiem na rynku. 

Codzienna porcja soku może być świetnym początkiem na zmianę nawyków żywieniowych – możemy wypić sok na przykład na podwieczorek – dostarczając do organizmu drogocennych składników.

Soki pije się na całym świecie od wschodu na zachód, od północy po południe. Każdy kraj ma swój ulubiony i popularny owoc – u nas jest często wymieniamy malinę, którą znajdziecie w naszej ofercie – jest to owoc nadający się i do orzeźwiających lemoniad i do rozgrzewających herbat.  Wiele innych owoców, niekonieczne rosnących w Polsce, nadaje się na pożywne soki. Sprawdźcie naszą szeroką ofertę i wybierzcie sok w sam raz dla Was!

Nasza firma posiada Certyfikat Agro Bio Test umożliwiający produkcję wyrobów ekologicznych.

Nasze propozycje na Światowy Dzień Soku i na co dzień: