Sałatka owocowa z Dziewanną – zdrowe desery istnieją!

Po „Dniu Bez Diety” mamy dla Was przepis na „witaminową bombę” – sałatkę owocową z Syropem z dziewanny. Syrop z kwiatów dziewanny to jeden z doskonałych suplementów diety jakie mamy w naszej ofercie. Kwiaty dziewanny mogą korzystnie wpływać na funkcjonowanie układu oddechowego – zaczerpnijcie zatem powietrza i do dzieła!

Jagodowy sernik z białą czekoladą – nasz pomysł na „DZIEŃ BEZ DIETY”!

6 maja – Międzynarodowy Dzień Bez Diety!
Z roku na rok przykładamy coraz większą wagę do zrównoważonego odżywiania, staramy się prowadzić zdrowy styl życia. Liczenie kalorii, sport, zdrowy sen – każdy wie, jak ważne są dla zachowania dobrego samopoczucia. Sprawianie sobie przyjemności jest również niezwykle istotnie – jeśli chodzi o przyjemności kulinarne – róbmy to z głową. Wybierzmy kilka dni w roku – jak np. dzień bez diety, urodziny czy święta i wtedy naprawdę zaszalejmy. Ciasta, ciasteczka, torty, kremy, bita śmietana, lukry – wszystko to, ale z umiarem pozwoli nam na prawdziwe delektowanie się, jeśli nie będzie codziennością!
Z okazji Dnia Bez Diety prezentujemy Wam wyjątkowy przepis na sernik. Nasza Domowa Konfitura z jagód to „wisienka na torcie” tego przepisu.

Racuchy drożdżowe z Syropem z pigwowca

Ameryka Północna ma swoje pancake’i z syropem klonowym – my racuchy drożdżowe.
Naprawdę świetnym dodatkiem do tych popularnych placków może być nasz wspaniały, aromatyczny Syrop z pigwowca Nasze Domowe.
Jak wszystkie nasze Syropy jest on wytworzony na bazie soku NFC („NFC-Not From Concentrate”).

Mleczny koktajl z egzotyczną Graviolą

Mleczne koktajle doskonale nadają się na szybkie i zdrowe śniadania. Można robić je na bazie zwykłego mleka, ale też wszelkich roślinnych zamienników, takich jak mleko owsiane czy sojowe.
Czekając na pierwsze polskie owoce korzystajmy z dostępnych owoców egzotycznych, do koktajli możemy użyć owoców, które już trochę poleżały i mocno dojrzały.

Indyk z karmelizowaną cebulką

Syropy wspaniale nadają się do karmelizacji cebuli czy pora. Karmelizowana cebulka może być dodatkiem do wielu potraw – duszonego indyka, pieczonej szynki, czy dorsza na parze. Znakomicie nadaje się do marynowania w zalewie octowej.

Cudowna natura pasteryzacji…

Pasteur – to nazwisko zna chyba każdy z nas. Prekursor mikrobiologii, wybitny chemik – Pasteur poświęcił wiele lat pracy naukowej nad skuteczną konserwacją, która prawie 200 lat temu była nie lada wyzwaniem. To od jego nazwiska proces termicznej konserwacji żywności do dziś nazywamy pasteryzacją.

Magiczny jogurt z Syropem z jeżówki

Przedwiośnie to jednocześnie zmęczenie po długiej i często kapryśnej zimie, ale też ogromna nadzieja na słońce, powracającą zieleń, pierwsze pąki kwiatów. To czas nadziei i przebudzenia. Zdrowa i zbilansowana dieta jest ogromnym sprzymierzeńcem w dążeniu do zadowolenie z życia.

Super moc z SUPERDRINKS – przygotowania do wiosny czas zacząć…

Pierwsze ciepłe promienie słońca, ptaki śpiewają, zbliżającą się wiosnę czuć w powietrzu.
Zadbajmy o kondycję w prosty i przyjemny sposób – uzupełnijmy naszą codzienną dietę o Superdrinks.

Superdrinks to linia bestsellerowych SOKÓW NFC w postaci shotów o pojemności 150 ml.
Małe, wygodne butelki zmieszczą się w każdej torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Możemy je mieć przy sobie codziennie – w pracy, w szkole, na urlopie, w podróży czy w czasie aktywności fizycznej.