Super moc z SUPERDRINKS – przygotowania do wiosny czas zacząć…

Pierwsze ciepłe promienie słońca, ptaki śpiewają, zbliżającą się wiosnę czuć w powietrzu.
Zadbajmy o kondycję w prosty i przyjemny sposób – uzupełnijmy naszą codzienną dietę o Superdrinks.

Superdrinks to linia bestsellerowych SOKÓW NFC w postaci shotów o pojemności 150 ml.
Małe, wygodne butelki zmieszczą się w każdej torebce, plecaku, a nawet kieszeni. Możemy je mieć przy sobie codziennie – w pracy, w szkole, na urlopie, w podróży czy w czasie aktywności fizycznej.

Na zdrowie, od serca!

Naczynia krwionośne ułożone w jednej linii zajęłyby prawie 100 tysięcy kilometrów! Dbajmy o nie, bo dzięki nim jesteśmy odporni, mamy siłę i witalność. Układ krążenia to niesamowity, ale też niezwykle skomplikowany system, warto zadbać by działał niezawodnie.
Przyroda ma naprawdę wiele wspaniałych roślin, które na co dzień mogą wspomagać nasze krążenie i jego centrum – serce.

Delikatne pączki z Konfiturą z płatków róż

Karnawał i ostatki to bezapelacyjne święto pączków. Chętnie byśmy smażyli je częściej, ale czasochłonność nas zniechęca. Przepis, który proponujemy jest dość łatwy w realizacji, trzeba jednak zarezerwować około 2 godzin. Warto, bo pączki są niezwykle delikatne i bardzo aromatyczne – dzięki konfiturze z płatków róż. Pączki domowe naprawdę różnią się od kupionych w cukierni – ostrzegamy, raz wypróbujecie ten przepis i nie będzie w stanie powstrzymać się od smażenia 🙂

Mniszkowy bulgur na śniadanie

Kasze kojarzą się nam głównie z dodatkiem do dań obiadowych. Warto rozszerzyć nasz kuchenny repertuar i zaprosić kasze na śniadania czy kolacje. Możemy jeść je na słono i na słodko, eksperymentować z dodatkami. Kasze można jeść i na zimno i na ciepło – dzięki czemu, zyskujemy kolejne danie do pracy czy szkoły.

Koktajl trzech kontynentów…

Zima to czas kiedy szczególnie dbamy o zdrową i zbilansowaną dietę. Nie ma świeżych owoców na drzewach czy krzewach – często sięgamy po owoce egzotyczne. Ich wybór powiększa się z każdym rokiem, możemy trafić dojrzałe owoce passiflory czy figi.
My proponujemy koktajl na bazie ogólnodostępnych i popularnych owoców – bananów, pomarańczy i sharonu.

Cudowna moc brązowego szkła

Brązowe szkło było używane do ochrony wrażliwych substancji, w tym leków już w XIX wieku. W Polsce, pierwsze badania nad wpływem przenikania światła przez szkło opublikowano w „Pamiętniku Farmaceutycznym Krakowskim” w roku 1836.

Wznieśmy zdrowy toast!

Mamy wiele powodów by świętować. Nie zawsze możemy lub chcemy wznieść toast alkoholem. Dlaczego nie zmienić zwyczaju – nasze soki to bezpieczny zamiennik mocnych trunków. Mają niepowtarzalne smaki – zarówno wytrawne jak i słodkie, piękne kolory, ładne butelki. Wspaniale nadają się na zdrowe toasty. Bawmy się kolorami, smakami, użyjmy wymyślnych kieliszków – przejrzyjcie szafki, kredensy – na pewno znajdzie się coś ciekawego. Na zdrowie!

Świąteczny kisiel żurawinowy

Proste i szybkie przepisy, w przedświątecznym zgiełku, są na wagę złota.
Przygotowanie kisielu żurawinowego jest bardzo proste, a po przepis można sięgnąć w każdej chwili. Wystarczy, aby w spiżarni znalazł się Syrop z żurawin i Sok NFC z żurawin – zapewni Wam to spokój i pewność, że ten świąteczny napój przygotujecie bez wysiłku i stresu.