PORADY I PRZEPISY
Naturalna suplementacja w sporcie
Wyniki sportowe w największym stopniu są zależne oczywiście od zaangażowania i regularności treningów. Nie oznacza to jednak, że nie należy wspomagać się suplementami, które wzmacniają organizm, mogą [...]
Naturalna suplementacja w sporcie
Wyniki sportowe w największym stopniu są zależne oczywiście od zaangażowania i regularności treningów. Nie oznacza to jednak, że nie należy wspomagać się suplementami, które wzmacniają organizm, mogą [...]
Jak przygotować się do nadchodzącej jesieni i zadbać o odporność?
Jesień to okres, w którym prawdopodobieństwo złapania przeziębienia, czy zachorowania na grypę wzrasta. W miarę, jak dni stają się coraz krótsze i ponure, na dworze panuje plucha, zimny wiatr smaga twarz i brakuje [...]
Dieta matki karmiącej – o czym warto pamiętać?
Wokół diety kobiet w okresie laktacji, narosło wiele mitów. Jeszcze niedawno, matkom karmiącym doradzano wykluczanie z diety produktów wzdymających, orzechów, czy glutenu. W rzeczywistości jednak, zdrowe odżywianie podczas laktacji nie musi wiązać się z wielkimi ograniczeniami.
Cukry w sokach 100% - czy powinniśmy się ich bać?
Ostatnimi czasy dużo się mówi o ograniczeniu cukrów w diecie. Nie dotyczy to jednak tych, które występują naturalnie w naturze. Całkowite zaprzestanie spożywania cukrów byłoby bardzo ciężkie, ponieważ spożywanie owoców jest wskazane w codziennej diecie.
Koktajl z aronii – zdrowie zaklęte w fiolecie
Koktajle na stałe weszły do naszych przepisów – trudno się dziwić. Pożywne, szybkie w przygotowanie, możemy wszędzie je zabrać.
Naturalne, domowe LEMONIADY
Lemoniady – letnie orzeźwienie, piękne kolory, cudowne szklanki. Nie ma bez nich lata. Delikatna malina, kwaskowaty pigwowiec, aromatyczny owoc czarnego bzu – każdy znajdzie coś dla siebie.
Łosoś w Syropie z pigwowca
Szybki i zdrowy obiad na dzień w biegu... Nie zawsze mamy czas i ochotę na wyrafinowane i pracochłonne dania – przepis na Łososia w Syropie z pigwowca pozwoli Wam przygotować posiłek w 20 minut.
Brzoskwiniowy sorbet z ACEROLĄ
Domowe sorbety to natura w czystej postaci. Owoce z dodatkiem soku NFC – bez chemii, bez cukru. Naturalny kolor i wyśmienity smak uzupełnijcie ulubionym kształtem – my wybraliśmy serduszka, bo w tych lodach naprawdę można się zakochać!
7 liter to P R E M I U M!
7 jest magiczna! Mamy 7 dni tygodnia, 7 to liczba szczęścia, PREMIUM to 7 liter, które mówią wszystko.
Pokrzywa nie parzy!
Nie lękajcie się pokrzywy :) Pokrzywa parzy, ale nie w soku! Wiele osób ma problem z pokrzywą, podświadomie boimy się, że nas oparzy.