O nas

Premium Rosa  Sp. z o.o. to firma obecna na polskim rynku od 2007 roku.
Siedziba firmy wraz z zakładem produkcyjnym mieści się w małej miejscowości pod Warszawą,  Złotokłosie.
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji i dystrybucji prozdrowotnych soków NFC, syropów, napojów funkcjonalnych w postaci shotów, lemoniad, konfitur oraz herbat dla dzieci i niemowląt, kobiet mam i kobiet w ciąży.

Wszystkie nasze produkty opracowywane są przez doświadczonych specjalistów w oparciu o rzetelne receptury. Od lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy dostarczają nam surowce o najwyżej jakości. Dzięki odpowiednim technologiom produkcyjnym, owoce i zioła w naszych produktach zachowują większość właściwości odżywczych. Dbamy o to, aby nasze produkty były naturalne i pełnowartościowe. Nie stosujemy barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.

Nadrzędną misją Premium Rosa jest dostarczanie najwyższej jakości produktów stworzonych z wysokiej jakości owoców i ziół w trosce o zdrowie.

Nasze wartości

JAKOŚĆ

jakościowe zarządzanie produktami, przejawiające się we wszelkich aspektach: jakościowy dobór surowców, metod produkcji oraz dystrybucji.

ZDROWIE

Nasze produkty tworzymy z myślą o zdrowiu. Mają dostarczać naszym klientom cennych wartości, które potrzebne są w życiu codziennym.

TRADYCJA

Tradycję cenimy ponad wszystko. Nie jesteśmy jednak zamknięci na nowoczesne rozwiązania. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pod warunkiem, że będą one zgodne z naszą polityką.

AUTENTYCZNOŚĆ

przejawiająca się poprzez prezentowanie efektów jakościowych i profesjonalnych działań realizowanych przez firmę.

Dowiedz się więcej:

Technologia