Przedwiośnie to jednocześnie zmęczenie po długiej i często kapryśnej zimie, ale też ogromna nadzieja na słońce, powracającą zieleń, pierwsze pąki kwiatów. To czas nadziei i przebudzenia. Zdrowa i zbilansowana dieta jest ogromnym sprzymierzeńcem w dążeniu do zadowolenie z życia. 

Dziś proponujemy Wam naprawdę niezwykły jogurt – z Syropem z jeżówki. Smak jest nieziemski, a przygotowanie banalnie proste.

Składniki:

Jogurt umieszony w ulubionej miseczce posypujemy musli, owoce kroimy w nieduże kawałki i dekorujemy nimi musli. Na koniec całość polewamy Syropem z jeżówki. Śniadanie gotowe w 2 minuty. Jogurt możemy przygotować w pojemniku i zabrać go pracy, szkoły, czy na wycieczkę.

Jeżówka nada naszemu śniadaniu ziołowy, aromatyczny smak – od razu poczujemy się lepiej!

Właściwości jeżówki możemy wykorzystywać przez cały rok. Korzystnie wpływa ona na odporność, układ oddechowy, wspomaga też przemianę materii.  

Syrop z jeżówki można stosować jako dodatek do wody, a także herbaty. Wspaniale smakuje z ziołowymi naparami – na przykład z melisy. Syrop ten warto wprowadzić do codziennej, zbilansowanej diety.

Zapisz się na newsletter!

Informacje o nowościach, promocjach i kodach rabatowych