CONTACT

We answer the questions

Should you have any question, write or call us 

 

Adress:
Premium Rosa Sp. z o.o.
20 Św. Andrzeja Boboli street,
05­-504 Złotokłos

Secretariat:
22 212 88 24
22 213 89 44
503 301 376
biuro@premiumrosa.eu

EXPORT:
export@premiumrosa.eu
tel: 502 663 677

NIP: 5342376107
REGON: 141232155
KRS: 0000295231

Downloads

Sales Department:
Monika Makowska – Customer Service Manager, orders service
22 212 88 24
monika.makowska@premiumrosa.eu

Marek Kłuś – Commercial Director
516 199 496
marek.klus@premiumrosa.eu

Katarzyna Łada – Regionalny Kierownik Sprzedaży: Małopolska, Świętokrzyskie, Podkarpackie
501 531 156
katarzyna.lada@premiumrosa.eu

Kamil Hryniewicz – Regionalny Kierownik Sprzedaży: Toruń, Bydgoszcz, Koszalin, Kołobrzeg Szczecinek, Olsztyn, Płock, Piotrków Trybunalski, Inowrocław, Brodnica, Włocławek
797 291 249
kamil.hryniewicz@premiumrosa.eu

Sławomir Dzitkowski – Przedstawiciel Handlowy: Pomorze
 501 532 647
slawomir.dzitkowski@premiumrosa.eu

Radosław Wielanowski – Przedstawiciel Handlowy: Dolny Śląsk
797 291 247
radoslaw.wielanowski@premiumrosa.eu

Marcin Maciejko – Regionalny Kierownik Sprzedaży: Górny Śląsk, Zagłębie, Opolszczyzna
501 532 602
marcin.maciejko@premiumrosa.eu

Adrian Wolak – Przestawiciel Handlowy: Warszawa – północna
503 301 381
adrian.wolak@premiumrosa.eu 

Joanna Pika – Przedstawiciel Handlowy: Wielkopolska
666 358 931
joanna.pika@premiumrosa.eu

Michał Osmolak – Przedstawiciel Handlowy: Warszawa – południowa (Radom i Lubelszczyzna)
514 852 400
michal.osmolak@premiumrosa.eu

Agnieszka Grochalewska – Przedstawiciel Handlowy: województwo łódzkie
666 357 746
agnieszka.grochalewska@premiumrosa.eu